صلوات

 
تعدادی از احادیث موجود در تابلوی فوق
نجم الثاقب ص48
صورت مبارکش سفید که سرخی بر آن آمیخته،پیشانی نازنینش بلند و سفید و تابان است،ابروانش بهم پیوسته است ، نور رخسارش چنان درخشان است که سیاهی محاسن شریف و سر مبارکش ، مستولی شده، بر قسمت راست صورتش خالی است که چنداری ستاره ای است درخشان،.... چشمان سیاه و سرمه گون است...... حضضرت مهدی علیه السلام طاوس اهل بهشت است و هم از جهت شکل و شمایل و هم از خوی و خلق شبیه ترین مردم به حضرت محمد (ص) است.
صلوات
بحار ج52 ص319
هرگاه قائم ما قیام کند آسمان باران خود را بر زمین فرو می ریزد و زمین گیاه خود را می رویاند ، تا آنجا که وقتی از عراق تا شام سفر می کند قدمش را بر هر کجا می گذارد سبز و پر از گیاه استح . حضرت علی (ع).
بحار ج52 ص9
آغاز قیام از کعبه و بین رکن و مقام است. پرچم  و عمامه و پیراهن پیامبر (ص) با اوست.

الام مهدی من المهد الی الظهور ص 466
مرکز حکومت حضرت کوفه است و محل حکومتش مسجد کوفه و جایگاه تقسیم غنائم و بیت المال مسجد سهله می باشد و...مانند جدش غذایش ساده و لباسش خشن و در زمان حکومت ایشان فقر از بین م یرود و برکات زمین آشکار و نعمت و میوه فراوان می شود...امنیت فراوان شده و شر ازبین می رود به طوری که بچه ها با مار و عقرب بازی می کنند. امام صادق ( ع) به نقل از مولی علی (ع).

بحار ج51از ص108 تا 161
امام رضا(ع):پدر و مادرم فدای "حضرت مهدی" که همنام جدم رسول(ص) خداست و شبیه من و موسی بن عمران (ع) است... در هنگام ظهورش ندایی بلند می شود که انسانها از راه دور آنرا می شنوند و آن ندا این است: که حضرت بقیه الله روحی الفدا برای مومنین رحمت و برای کفار عذاب است... پیراهن و پرچم پیامبر(ص)و شمشیر جدم علی (ع)"ذوالفقار" و انگشتر حضرت سلیمان(ع) و عصای حضرت موسی(ع) با اوست .... هنگام ظهور لوحه همراه دارد که مهر طلایی خداوند بر روی اوست و
...
طراحی و رنگ آمیزی این تابلو 9 ماه طول کشید بر سیمای دلربای مهدی صلوات......التماس دعا
/ 2 نظر / 9 بازدید
مهدی جلالی

سلام . کار خوب و ارزشمندی است اما نما د می پسندم مناسب شما و یک وبلاگ مذهبی و حجی نیست